Slecht nieuws voor mensen die op de game zaten te wachten, maar gisteren heeft Zynga aangekondigd dat de game Star Wars: Hunters pas in 2023 zal verschijnen.
De hero arena battle game was oorspronkelijk gepland voor dit jaar en was ook al in een gevorderd stadium in het testen van de gameplay voor geïnteresseerden in Australië en Nieuw-Zeeland. Hoewel het niet is bevestigd, is het aannemelijk dat de game is uitgesteld om de feedback uit de technische gameplay bètatests te kunnen verwerken voor de definitieve release.
Het was opvallend dat er niets over de game werd gezegd tijdens Star Wars Celebration in mei, maar nu lijkt de reden hiervoor duidelijk.
Update on Star Wars: Hunters pic.twitter.com/F0ebimryVY
— Zynga Star Wars (@ZyngaStarWars) July 18, 2022
Star Wars: Hunters is een cross-platform game die voor de Nintendo Switch, iOS en Android zal verschijnen en gratis speelbaar zal zijn. Onlangs schreef Bas nog een uitgebreide preview voor deze game, daarnaast is er zowel een cinematische trailer als een gameplay trailer uitgegeven.